x
 

ACHROMIN LEKE GİDERİCİ KREM

ACHROMIN LEKE GİDERİCİ KREM
Yorumları Oku (3) | Yorum Yaz
Ürün Fiyatı: 25,00 TL
Toplam Tutar:25,00 TL
Adet
Not :
 

Ürün Adı ve Ambalaj Miktarı: Achromin Skin Whitening Cream 45 ml.

Etken maddeler: Tokoferil Asetat (Vitamin E), Nikotinamid (Vitamin B3), Buğday Tohumu Yağı

 

Nedir ve Ne İçin Kullanılır?

Cilt lekesi problemlerine karşı özel olarak geliştirilmiş Achromin Leke Giderici Krem, melanin sentezinden sorumlu tirozinaz enzimini dengeleyerek lekelerin görünümünü gözle görülür derecede azaltır. İçerdiği pigmentasyon azaltıcı etken maddeler ve  E, B3 vitaminleri sayesinde kahverengi ve koyu lekeleri azaltmaya yardımcı olurken, cilt tonundaki düzensizlikleri eşitler. UV Filter faktörü ile güneş lekelerine karşı cildinizi koruma altına alır, yeni leke oluşumunun önüne geçer. Cildinize parlak ve canlı bir görünüm kazandırır.

Her cilt türü ve yaş grubunun kullanımına uygundur.

Nasıl Kullanılır?

Sabah ve akşam, göz çevresi hariç, temiz cilde deairesel hareketlerle uygulanır. Gözle görülür sonuç için en az 3 hafta düzenli olarak kullanılmalıdır.

Genel kullanım alanı: Farklı özellikteki kalıtsal olmayan tüm koyu lekeler,eşit olmayan cilt tonu, renk değişimleri, güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri, hamilelik (gebelik) lekeleri, ağda, epilasyon, jilet kullanımı sonrası ciltte oluşan lekeler, genital bölge, koltuk  altı, dirseklerde oluşan kararmalar, yazın güneşle birlikte ortaya çıkıp kışın kaybolan çiller, ilaç kullanımı sonrası(antibiyotikler, doğum kontrol hapları,vs) oluşan lekeler, yanlış kozmetik ürünleri kullanımı sonrası oluşan lekeler, solaryum sonrası cilte kalan lekeler.

Achromin Leke Giderici Krem İçin Öneriler

En iyi sonucu alabilmek için, 3 haftalık düzenli kullanımın ardından yaklaşık 2-3 hafta daha sabahları ve güneşe çıkmadan önce Achromin Krem kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Güçlü güneş korunmasına ihtiyacı olan kişilerde veya yaz mevsiminde yüksek koruma faktörlü ürünlerle beraber kullanılması tavsiye edilmektedir.

Yan Etkileri Nelerdir?

Bugüne dek Achromin tüketicilerinde herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır. Ancak, tüm kozmetik ürünlerinde olabileceği gibi, Achromin ürünlerinin içerdiği maddelere karşı hassasiyeti olan kişilerde yan etki görülebilir.

            

    

   

  a.        Ciltte kızarıklar, kaşıntı gibi reaksiyonlar olduğunda Achromin kullanmayı durdurunuz. Alerji testi için bir miktar Achromin kremi bileğinize sürüp yaklaşık 3-4 saat bekleyin. Alerjik belirtiler görüldüğü taktirde Achromin kullanmayı bırakınız.

  b.       Achromin Krem’in serin ve kuru yerde muhafaza edilmesi önerilmektedir. Son kullanma tarihi geçen ürünleri kullanmayınız.

  Son kullanma tarihi, üretim tarihinden 36 ay sonra, ambalaj açıldıktan ise 12 ay sonra dolmaktadır.

   T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.